Dorostenci vítězně nad týmem Podbořan

23.09.2024 19:20

V neděli 22. září pokračovala dorostenecká liga pátým kolem, kde Jazzmani Žatec svedli napínavé boje proti týmům Mocní Tuleni Podbořany a PRO – AKTIV Bílina. Oba zápasy však ovlivnila neúplná sestava, protože několik důležitých hráčů současně nastoupilo za starší žáky.

V bráně se objevil Jindřich Botek a na hřišti nastoupili Jakub Vejvoda, Matyáš Martinovský, Jan Vápeník, Pavel Hostinský, Lukáš Bečan, Richard Čech, kapitán Jakub Hrnčiřík a Ondřej Volráb. První zápas proti Mocným Tuleňům z Podbořan byl velmi těsný, ale dorostenci ho nakonec zvládli a zvítězili 5:4. Přestože Jazzmani vedli již ve druhé minutě, soupeř se ukázal jako houževnatý a udržoval zápas napínavý až do konce.

Druhý zápas proti PRO – AKTIV Bílina už tak úspěšný nebyl. Jazzmani se trápili a ve druhé třetině již prohrávali 5:0. Ačkoliv se jim v závěru podařilo výsledek zkorigovat, zápas skončil porážkou 8:5.

Trenér Martin Ligda i přes omezenou sestavu odvedl skvělou práci a dorostenci si tak připsali jedno vítězství, které jim dodá potřebnou motivaci do dalších utkání.